Close
Ozvěte se: +420 778 040 587

20.3.2017

Závodní sezóna zahájena!!!

V neděli 19.3.2017 jsme zahájili, účastí na závodech v Libhošti, závodní sezónu. Vykročili jsme správnou nohou:). Moje nervozita se dala krájet.

Cookie běžel svoje první IHT 1. Ovečky byly dost běhavé a jedna se dělila od stáda(jakoby někdo znal jeho slabé stránky:)). I tak se nám podařilo dokončit závod s krásnými 90b/100b a díky nim jsme se umístili na 2.místě. Nejvíce bodů nám uteklo při drive away, kdy Cookie zatlačil a jedna ovce vystřelila pryč ze stáda a utíkala do ohrady, ze které se skupinky braly.

Dalším naším želízkem v ohni byla Kipinka. Ta měla premiéru s tak velkým publikem na zkoušce HWT. Přes moji velkou nervozitu, jsme úspěšně dokončili zkoušku s 80b/100b. Ovečky byly po celém dni už docela hodné. Velké srážky jsme měli za vyzvednutí,kde Kipka vyzvedávala mírně z boku a ovce se jí tím pádem nerozešly v linii. Po zalehnutí se ostře otočily na druhou stranu a běžely z kopce dolů, táhlo je to ke zbytku ovcí a já jsem špatně zareagovala a Kipku zalehla předčasně, čímž nám polovina ovcí minula fetchovou branku. Následoval drive away, kde nám něco málo také strhli,když jsem zezadu Kipku lehce podporovala. Ale jinak to holčička zvládla perfektně.

Z našich výkonů mám opravdu velkou radost a jsem moc spokojená.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *